MRTIČ mezi námi

Ve spolupráci s kamarády jsme se rozhodli v naší vesnici kandidovat do zastupitelstva. Naše sdružení nezávislých kandidátů si dalo jméno FAN KLUB Poříčí nad Sázavou a na sobotu 4.10. jsme zorganizovali dost velkorysé zábavné odpoledne pro celé rodiny se zajímavými hosty.

Přijede Dalibor Janda se zpívající dcerou Jiřinou Annou, přijede pilot boeingu, poslanec Parlamentu ČR a zpěvák Marek Černoch, zatančí sólista Dancing Crackers Jaroslav Havelka, koncert odehraje kapela Blues RS. Pro děti je nachystán velký Dětský svět, občerstvení pro všechny je zdarma.

Zorganizování mně a mým kamarádům dalo hrozně moc práce, protože se pochopitelně skládáme korunu ke koruně a nabízíme své služby jiným, abychom mohli bartrovat a požádat o spolupráci zdarma i je. Na místě se budou předvádět stará řemesla, několik prodejních stánků bude nabízet jen samé hezké a dobré věci.

Asi před týdnem jsme vyvěsili první plakáty. Den, dva byl klid, ale od třetího dne se zmobilizovala jakási buňka mrtičů a plakáty začaly mizet. Naprosto systematicky.
Naštvalo mě to a od kamaráda z bezpečnostní agentury jsem si vypůjčil dvě fotopasti a kamarád je nainstaloval.

A teď mám v ruce výsledek. Jedna osoba se na snímcích opakuje.
Že by začal zuřit předvolební boj? Že by se ten, kdo nic nevymyslel, alespoň snažil negovat něčí snahu po probuzení vesnice?

Co myslíte, mám hodit tu podařenou fotku sem na facebook?
Třeba by ten člověk přestal žít s mindrákem a konečně by měl publicitu!

Komentáře

 1. Strejda OLIN napsal(a)

  Ukázat! Je-li darebák přistižen a jeho identita nezpochybnitelná, měl by být veřejně pranýřován. Ochrana osobnosti je dovedena do ab absurdna a nahrává jen grázlům, zlodějům, násilníkům a lotrům všeho druhu. Je to vůbec zajímavý úkaz – čím víc mají občané svobody a práv, tím víc roste nespravedlnost, nepoctivost, nenávist, nesnášenlivost a kriminalita všeho druhu. Jakoby se společnost rozkládala na sobecké a “nepřátelské” skupiny a jednotlivce.
  Darmo mluvit, dobře už bylo 🙁

  • Jan Krůta napsal(a)

   Vidíš, Oline, stačilo dát upozornění, že máme jejich fotky a strach mrtičům nedovolil strhávat dál. Místo aby vymysleli něco svého a ohromili dav, plíží se nocí a ničí. Ale pozor, nejsou to vandalové… Plakáty se neválejí po zemi, stanoviště mrtiči objížděli autem a plakáty do něj uklidili. Že by tak stáli o fotku Dalibora Jandy? 🙂 Když se někdo ptal představitelů obce, řekli, že plakáty byly asi připevněny špatnými připínáčky a padaly. Dotyčný se smál a říkal, že tam ale připínáčky zůstaly zapíchnuté. Jen ty plakáty chybí! 🙂
   Ale už dost takové prkotiny! Na akci nakonec přišla třetina obce, účast obrovská.
   Díky všem přátelům a pomocníkům. Mrtičům zmar! 🙂

Napsat komentář