Doktorát v akci!

Dostal jsem mail. Další podobná obchodní sdělení, která filtr rovnou nezařadil mezi spamy, nabízejí africké dívky, povzbuzující přípravky proti impotenci, vitaminové doplňky, prodlužování penisu, miliardy dolarů z Nigérie na účet atd.

Tenhle je zvláštní. Za tisícovku si koupit doktorát. Naštěstí čestný, takže s ním snad rovnou k operačnímu stolu nemůžete. I když…

To, že si podobně můžete koupit místo v publikaci Kdo je kdo, je stará píseň. Ale doktorát?
Možná, že jste ten mail někteří nedostali. Nejsem sobec, musíme si pomíáhat. Přeposílám:
____________________________________
Chcete používat čestný doktorát Dr. h. c. za Vaším jménem? Je to velmi jednoduché!
Jak je možné, že církevní organizace v USA mohou udělovat čestné doktoráty – Dr. h. c. za finanční příspěvek?
Na základě platných zákonů v USA to je skutečně možné. Čestný doktorát (titul Dr. h. c.) může udělit pouze řádně registrovaná a státem uznaná církevní organizace jako je například ta naše – Cambridge Learning Church & Institute se sídlem na Floridě.
Náš institut může čestný doktorát udělit každému kdo naší církevní organizaci proslaví, poskytne jí finanční dar, případně dar hmotný. Tento doktorát můžete používat ve Všech státech, ve kterých zákonná úprava používání těchto doktorátů nezakazuje, mezi tyto státy, kde lze titul užívat patří i Česká republika, Německo, Rakousko, Slovensko a mnoho dalších.
Co od nás dostanete za příspěvek 999 Kč?
 1. Doživotní propůjčení titulu Dr. h. c.
 2. Originální diplom opravňující Vás titul používat (v angličtině)
 3. Poštovné  je ZDARMA
 4. Informace, jak používat titul v ČR


  Objednávejte jednoduše online  jen za 999 Kč

________________________________
Takže, přátelé,  než si půjdete stoupnout  na pracák do fronty na flek, kašlete na rekvalifikace a podobné pitomosti a kupte si doktorát!
Bože můj, jak prosté…

Komentáře

 1. Strejda OLIN napsal(a)

  Jóóó Amerika… země neomezených možností! Ale abych nezapomněl, i u nás se vesele kšeftuje s písemkami, diplomkami, vysvědčeními, diplomy a doktoráty. Kšeftuje se se vším. Také tomu pak odpovídá kvalita 🙁

 2. Kutil napsal(a)

  A přece se najdou hlupáci, kteří tam ty peníze pošlou. To mi přijde děsivější než to, že někdo něco takového nabízí. (Ale tys to asi myslel jako legraci.)
  *
  P.S.: Vlastně příklad toho, jak vnímat informace, ale nenechávat je na sebe působit.

 3. Strejda OLIN napsal(a)

  To je jako se Šmejdy. Nechápu, že i dnes, po tolika varováních, zkušenostech a osvětě se stále najdou lidé, především starší a staří, kteří se předváděček a prodejních akcí zúčastňují. Jsou ochotni za blbej mixér zaplatit 80 tisíc.
  Podobně je to s e-shopy. Já bych dopředu nic nezaplatil.

Napsat komentář