Jak stále odmítám ženy

Já tedy celkem pořád myslím na ženské. Nemohu jinak. Už vlastně nic jiného nedělám. Třeba minulý pátek jsem se rozhodl, že zkusím dělat něco jiného a počal jsem si připravovat večeři. Jenže to nešlo. Zase jsem na ně začal myslet!

Konkrétně si představuji vlastně jen jednu ženu – takový osobní ideál. Nosila by korálky, usmívala se a vznášela by se asi pět stop nad zemí.

Jenže se mi poslední dobou stává, že ne a ne takovou potkat. Pronásledují mě sice ženy téměř neustále, ale vždycky jim něco chybí. Té poslední například chyběl kus ucha, jelikož jí ho na výstavě psů ukousnul vlčák. O to ale nejde. Nejsem detailista. Prostě jsem jenom asi příliš náročný.

Ženy mi lezou po žebříku do okna a já je musím shazovat. Tuhle jsem našel tři schované ve špajzu a hodinu jsem je odtamtud vyháněl koštětem.

Když jedu tramvají, všechny ženy z obou vagónů se na mě namačkají, takže je pak to místo přetížené a řidič tramvaje vždycky nadává.

Povídám, nechte toho žencké, dokud je čas. Co třeba Arnold Schwarzenegger? Nebo Johny Depp? Ale to ne! Ony všechny běží za mnou! Pár jsem jich přejel vypůjčeným kombajnem a nějaké se mi podařilo setřást v husté městské dopravě. Občas rozhodím po okolí pár vlastních fotografií s podpisem a to je na chvíli zdrží.

Okolo domu jsem si nechal postavit elektrický ohradník. Ona ta lektřina dokáže divy, ale trvalé řešení to není.

Včera jsem se rozhodl napsat prezidentovi:

„Prosím vás, už je to nesnesitelné.“

Dnes ráno přijela jeho manželka. Nalil jsem jí limonádu značky Livia a řekl: „Já už prostě nemůžu!“

Byla hrozně ošklivá, divně se usmála a sáhla mi na koleno.

„Počkejte! Já… totiž… vy, nejste prostě nějak… muj typ, …“

Neposlouchala mě.

Týden na to mě chytli a zavřeli za vraždu první dámy.
Ve vězení se mi podařila hezká věc: Na pár vteřin jsem nemyslel na svou dívku s korálky.
Přemýšlel jsem zhruba nad tímhle:
Když jsem teprve včera psal prezidentovi, tak jakto, že mě týden na to zabásli, hm? No, jen klidně vraťte v textu a zkontrolujte si to.
Není to celé nějaká blbost? Co když se mi jen něco zdá a vy tu čtete úplné kraviny?

Napsat komentář