Lítali jsme do nebes (nahoře i dole bez)

 

Lítání-obálkaMoje dvaadvacátá knížka přináší veršované reakce na setkávání s lidmi, se situacemi, s láskami i neláskami. Stejně jako srážka s blbcem, je podle téhle knížky i srážka s anděli a každodenním přeplněným diářem součástí našeho vznášení se nebo supění životem.
Je vtipně ilustrovaná kresbami malíře a grafika Jiřího Votruby a spolu s grafikem Robertem Rytinou jsme se snažili, aby vznikla originálně upravená kapesní knížka, kterou můžete číst pár vteřin, nebo hodinu, ve vlaku, v posteli, odzadu, odpředu, vzhůru nohama. Prostě knížka „chyť, jak můžeš“ do pohody i nepohody, do bleděmodra, pro zasmání i smutnění.

Pro takovouhle radostnou práci s kamarády mě baví být nakladatelem, i když se téhle práci dnes už mohu věnovat jen jako hobby. Knížkami se na slušné živobytí vydělávat nedá. Nadívat kuřecí kůžičky jako onen Láďa Hruška  v TV Nova neumím a udělat z toho šuntkuchařku, která vydělává miliony, bych se styděl.
Ne, že bych se styděl vydělat knížkou ty peníze. Ale brát knížku jako produkt, jako nositele nadívaných kuřecích kůží, se mi ekluje. Jsem holt stará větev.
Když mi jeden anglický nakladatel říkal, že se musím naučit prodávat knížky třeba v řeznictví, dělalo se mi zle. Ale je to tady a nic s tím neudělám… Já tedy určitě ne…

Vydalo nakladatelství Arcadia Art Agency v roce 2008

Cena v obchodech 149 Kč

Cena při
nákupu přímo zde od nakladatele s podpisem autora 100 Kč + poštovné.

_______________________________

Objednávka

Závazně si objednávám výše uvedené zboží za danou cenu na dobírku.


Jméno a příjmení:

Adresa:

PSČ:

Mobil:

E-mail:

 

 

Napsat komentář