Kontakty

Všechny dotazy, sdělení, žádosti a nabídky článků prosím směrujte na některou z následujících mailových adres:

redakce@brejle.net
jan.kruta@seznam.cz

Komentáře pište, redakce do nich nevstupuje, pokud nepřinášejí sdělení proti českým zákonům a etickému kodexu.
Registrace je nutná! V případě volného přístupu (bez registrace) se na portál vrhnou odesílači spamů a zahltí tisíci nesmysly server.
Díky,
Jan Krůta

www.jan-kruta.cz

7 komentářů u „Kontakty“

  • Jiřičko,
   až dnes jsem se prolouskala k některým komentářům. Mrkla jsem na Vámi zmíněný odkaz a ejhle! 🙂 Jedna kavárna je u nás. Těším se, že s kamarádkami zajede na kafíko právě tam.
   Krásný podzim.
   Em

 1. Dobrý den, zabloudil jsem sem čirou náhodou – doufám, že už se to nestane a pokusím se čiré náhodě předejít. Ale, když už jsem tady, jako nahodilý čtenář – divák, hledám v kontaktech nebo “o projektu” něco ve smyslu kdo jsme, co jsme, co děláme, proč to děláme …. a tak nějak. Nevidím nic – asi špatně hledám – nejspíš ono ” vidění skrz naskrz ” se týká jen některých vy-volených, takových, kteří jsou si mezi rovnými rovnější … ale to už tady jednou bylo žejo ?

  • No přeci: chodíme sem, aby nám bylo dobře; povídáme si o všem a o ničem, ale spíš tom hezčím co nás stále ještě potkává a čeká, ne?!?

  • vfischere,
   snad jste podmračeně Brejle neopustil, to by byla škoda. Je tu fakt pěkně a vejde se nás sem opravdu hóódně (ani židličky nemusíme nosit 🙂 ).
   A o čem Brejle? No přece o životě….
   Přeji Vám krásné podzimní dny.
   Em

Komentáře nejsou povoleny.