Jazzíkův letní občasník/ Pro sex do schodů?

Jistá Britka zralého věku požádala po hádce přítele o polibek na usmířenou.  Asi těžko to
zavinila jen vášeň, ale polibek skončil partnerovým ukousnutým jazykem pohozeným na zem, údajně s následným partnerčiným spokojeným „Hmmm…“ Tak takhle daleko s vášní určitě raději ne!

Mnozí z nás určitě zažili od svých dospělých dětí, někteří možná už i od svých vnoučat udivený pohled, zmíníte-li se  před nimi o sexu. Neřku-li, abyste snad naznačili, že se vás tahle oblast ještě nějak osobně dotýká.

Určitě to není nic nového.  Copak vy byste si své rodiče dokázali představit v choulostivé situaci? Proboha!

Jenže mýty berou za své! Titulky jako Sexem k dlouhověkosti vídáte nejen v bulvárních plátcích! Sexuolog Petr Weis tvrdí: „Člověk je sexuální tvor od narození až do smrti“

Říká se, že když tě někdo aspoň občas nehladí, vysychá ti mícha. To už je spíše lidová tvořivost, ale fakt je, že sex je životabudič i v přeneseném slova smyslu. A když momentálně partnera nebo partnerku nemáte? Pomůže i normální masáž. Kouzlo doteků a nemusí být zrovna na místech, kde to očekáváte od blízkého partnera!

Pro muže je pravidelný sex i prevencí a léčbou potíží s prostatou a řeči o nebezpečí infarktu, jsou smíchutvorné. Povšechně se soudí, že kdo dokáže vyjít bez zastavení do druhého patra, zvládne i sex.

Zda platí, že kdo dokáže vyjít bez zastavení do čtvrtého patra, je schopen… Tak vzhůru do schodů, přátelé!

Komentáře

  1. Lex napsal(a)

    Kde dneska narazíš na pohodlné, pohledné schody?

  2. ld napsal(a)

    Před malou chvílí jsem šlapal vzhůru na nadchod. Přede mnou šla cca 20-ti leté děvče v růžových šatkách, pod kterými se zřetelně rýsovala černá mini tanga; levá-pravá půlečka, střídavě se třepetala, vlnila, podněcovala.
    Vzpomněl jsem si na oldwoman, jak jí nedávno čerstvý vítr zvedl sukni :-). Dnes se však bríza nedostavila.
    Tak jsem napsal sms známé, třeba ji dnes taky stimuloval nějaký hřebeček, kterého na schodišti odradila přítomná celulitida a já se díky ní proderu na řadu…

Napsat komentář