Odposlechy s pusou do rohlíku

Na facebooku je stránka z odposlechnutých hlášek. Zasmějete se se mnou?

Michael Lehovec‎…asi březen, bus 110; aneb jak pobavit půlku autobusu úplně nevinnou věcí, jako je pomoc jisté mamince s kočárkem! 😀 Při otázce, zda chce pomoct a kde mám chytit kočárek jsem bezmyšlenkovitě dodal; “Chcete ze předu nebo ze zadu?” … a ona na to: “Já radši ze zadu!” … pak už jen smích, můj, její, lidí kolem! 😀 Nutno dodat, že zmíněná mladá maminka vypadala velice dobře! 😉 Na co ty lidi furt nemyslej..!? 😀

Lucie Hanigerová Nojo, podobně jsem minulý týden pobavila v Lidlu, kde nakupuju výjimečně, a tak jsem chvíli okukovala terminál, kudy tam tu kartu strčit. Mladý prodavač se na mě tázavě podíval, já povídám: Já jen koukám, kudy se to tam strká. A on dodal tak pomalu, rozvážně a hlavně hodně nahlas: “Noo, jako dycky, normálně do díry!”

Adela Bryan
Asi před dvěma týdny jsem jela vlakem EC do Děčína. Měla jsem štěstí, našla jsem ještě místo v kupé, bylo hrozně narváno. Seděly tam dvě slečny – asi tak 15-16 let (víc doufám, že ne), byly roztažené i přes třetí sedadlo, každá měla dva velké kufry a batohy (přičemž jeden byl objemem skoro jako moje krosna s oblečením na 2 týdny), četly si Bravíčko, občas vykřikly něco jako “chudinka” nebo “no to je hrozný” 🙂
No a pak přišel do kupé nějaký Ind a zeptal se (anglicky), jestli je to místo volné. Jedna slečna po něm šlehla jedovatým pohledem a řekla (česky): “A kam mám asi jako dát ten batoh?” Tak jí povídám: “Co třeba nahoru? Nad náma je spousta místa.” (na naší straně jsme nikdo nic neměli). To se jí ale nezdálo, takže si ten obří batoh dala do uličky na zem mezi moje a její nohy, řekla tomu Indovi “no PROSIM!” a tvářila se, jak kdyby měla pod nosem kravský lejno. Ind chudinka musel ten batoh nějak přelézt, sedl si do kouta k oknu, pustil si hudbu do uší a tvářil se strašně provinile, až mi ho bylo líto. Sám neměl ani batůžek, nic.
Většina lidí pak vystoupila v Ústí, Ind si odešel sednout ke svým a slečny si zas hodily nožky nahoru a pořádně se roztáhly. Zbytek mojí cesty do Děčína se pak fotily webcamerou na notebooku a občas po mně šlehly nenávistným pohledem 😀
Ach, jak je to mládí krásné 😀 Seřezat!
Josef Chodounský
Z vyprávění na jednom fóru si dovoluji přeposlat dál.

Jedu si takhle dvanáctkou k nám nahoru na Barrandov, je to erpéčko. Odjíždíme z ČSAD Smíchov a najíždíme do míst, kde jsou díry a houpance si všímám pani (asi 40), která sedí hned na prvním sedale pro invalidy a pije šťávu. Vletíme do první díry a hned do druhý, na tacháku tipuju 35 a pani se polila pitím. To, ale není nic proti tomu, co řekla poté: “Sakra to musíte brát každou díru?!”

Ondřej Vančák
Dneska ve škole (ten spolužák dělal technický zázemí festivalu United Islands): No na United Islands všichni chčijou do řeky. Tak tam šla nějaká slečna a dřepla si až úplně k vodě. A jak tam chcala, tak se najednou převážila a spadla do vody, jenže jak čůrala a udělala kotrmelec, tak to udělalo nádhernou fontánu..
Běla Vidmarová
od: Dusan Makovec Makovsky
“Knihy čtu zásadně v originále”, vysvětlovala v metru jakási intelektuálka kamarádce a v ruce měla Bulgakova v angličtině.
Zuzana Axia Ľalíková
V autobusu z IKEMu na Pankrác před pár dny jely dvě postarší paní, očividně kamarádky, a jedna z nich začala hlasitě na celý autobus: “A ona ta Květa byla třikrát vdaná a třikrát ovdověla. To je trest za to, že je Jehovistka. Oni mi pořád volají a pořád u mě zvoní, abych je pozvala k sobě, ale já to nedělám, oni by po mně chtěli krev a pak by s ní prováděli satanistické rituály a na to já nejsem.”
Sranda Polomuž
Malesicky park, parta pubertaku – asi metalistu: Hele, v ty kapele jsou tri vlasaty manicky. Dve blejou, jedna zpiva. Jeden z nich vzdycky zableje, a pak je solo…
Ludmila Sidejová
Dnes na výstavě na Karlově náměstí loučila se velmi unylá (nebo možná velmi cool) věkem asi vysokoškolačka s kamarády. Na konci vleklého objímacího a líbacího obřadu zahlásila ještě směrem k jednomu mladíkovi: “Hele Pítře, měj se fanfárově! My si ňák pak písnem, viď…” Nejsem tedy žádný jazykozpytec obroditel, ale tohle mě dorazilo…
Týna Ošmerová
Dneska na náměstí Rep. mě dostal rozhovor dvou slečen při čekání na tramvaj kdy jedna té druhé říká – hele a kde jako v tý Americe bydlí – a ta druhá – no přece v Austrálii (nevim v jaký souvisloti to bylo ale nedalo mi to, zapřemýšlet jestli to myslí vážně. každopádně ten tón vážně zněl)
Ian H. Macháček
Tramvaji č.22 u Ípáku. Nádherná mladá slečna chtěla pustit sednout postaršího pána. Ten jí ale galantně odmítl se slovy: “Jen seďte, to bych se styděl, nechat takový krásný nohy stát.” :)))
Vit Nahodil
Dnes, vlastne uz vcera, panska sauna v Radlicich. Do sauny vchazi tatinek s malou holcickou. Holcicka si po chvili zacne prozpevovat ”Hali, beli..” a otoci se na tatinka, jakoze co on na to. Pak bezprostredne povida: ”Tatinek ma pindika!” Tlumeny smich. Tatinek zabruci ”No, ma..”. Holcicka obratem dodava: ”Spí…” Hlasity smich. Tatinek: ”Pojd, jdeme, ty opice!”
Jan Kaput Kelošič
Dnes autobus 179:
Dvojice britských turistů nervózně vyhlíží zastávku, pak se otočí na mě s otázkou: “Vypič?”
Tak jsem jim vysvětlil, že se to čte Vypich a už budou vystupovat. 😀
Filip Reiterman
Už je tomu pár dní; tuším, že to bylo na Vinohradským tržišti či Italský.
Řidič se začíná rozprávat do mikrofonu: Vážení cestující, děkujeme Vám za využití našich služeb a dodržujete přeprpavní řád..
..a ty s tím kolem už KURVA VYPADNI z tramvaje!
Lukáš Berný
Pankrác, asi osmiletá holčička líže Calippo a na svoji maminku: “Vždyť je to dobrý…” Maminka odvětila: “No tak proti hovnu med, to jo.”
Tyna Tyblova
Dítě (cca 4-5 let) nastoupí na první zastávce. Na další zastávce, hodně, hodně smutným tonem povídá:
“Tati, ti cyklisti nás asi předjeli—:(”
Otec: “Ne, nepředjeli, jsou za námi. Ale když tu bude tramvaj chvíli stát, tak nás dojedou.”
(tramvaj skutečně chvíli čeká na zastávce, po chvíli po chodníku projede skupinka cyklistů).
Dítě s neskrývaným údivem a velice vzrušeně na celou tramvaj: “Tati!! Už jsou tu!!! Jak jsi to věděl?!?! Ty je znáš?!?!”

Napsat komentář