Jazzíkův letní občasník/ Marťani přicházejí (a učí se)

Letos na začátku léta se nad jednou vesnicí na Žďársku objevily na stráni zvláštní obrazce.

Kdo by očekával varianty známých kruhů v obilí, byl by zklamán.

Ale my, kteří víme, že Marťanů je všude kolem plno, máme jasno. Jsou mezi námi a jsou učenliví. Dříve kruhy v obilí. Loni? Kosočtverec! Bingo! Nejsou to žádní primitivové. Studují nás pečlivě. Dokonce už byl ten kosočtverec dovybavený uprostřed čárkou! Bingo, bingo!

Teleskopy na Marsu už dávno obraz zpracovaly a vyvíjejí jeho 3D model. A co myslíte, že letos? Pouhý rok stačil k tomu, aby se na stráni vedle dámského pičtogramu objevil sto metrů dlouhý pánský kyj.

Marťani, Marťani. Už loni se policie po vás pídila, protože občané byli pohoršení! A co teprv letos? Někdo z Marťanů si půjde sednout do tepláků! Kamuflujete svou nadrženou marťanskou sexualitu a marťanský chtíč vědeckým výzkumem!

Ale my máme jasno. Plíživá marťanská inteligence se rozlézá mezi nás. Žádní mloci, Čapku! Marťani! A občas se proseknou obilím, či tentokrát trávou a naznačí nám, po čem jdou! Prozatím skončili u obrázků. Ale vzpomeňte si na sebe! V deseti jste taky končili u obrázků a co z toho bylo za pár let?
Občané, buďte bdělí! Marťan naslouchá – a učí se! A pozor! Naše paní učitelky jsou teď na prázdninách a stýská se jim po žácích! Hlídejte si své učitelky!  Jakmile jednou vezmou do rukou názornou marťanskou pomůcku, nic je neudrží a… budou chtít plnit své poslání!

Komentáře

  1. oldwomen napsal(a)

    Tak nevím. Čeká nás populační exploze a následná defeminizace školství a nebo pečlivě vysekané stráně a příkopy?
    cifix, tady, ve Stepi, je hic i v noci. Podvečerem to vypadalo na bouřku a vydatný slejvák, a nakonec padlo dvacet kapek na kilometr čtvereční a po pěti minutách bylo po parádě. Něco moc ošklivýho nás minulo jen o fous. Dle odrazů meteoradaru usuzuji.

Napsat komentář